Aktualności

 • Dobry komunista

  10 października 2017 r.

  Obecny minister obrony narodowej to postać wyjątkowo barwna. Pieniacz, histeryk, piewca teorii spiskowych, nacjonalista, zadeklarowany antykomunista, a przede wszystkim człowiek całkowicie pozbawiony wiarygodności politycznej. Jego działania przyprawiają ekspertów o siwe włosy i drżenie rąk.

  To też wściekły tropiciel układów. Niestety jego ataki niekiedy odbijają się rykoszetem w jego stroną. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, za jego kadencji przyjęto do Biura Prawnego Służby Kontrwywiadu Wojskowego byłego funkcjonariusza Służby Bezpieczeństwa PRL. Jan Kudrelek, bo o nim mowa, zatrudniony był w SB od 1986 jako inspektor Rejonowego Urzędu Spraw Wewnętrznych w Lublinie.

  Jak ma to się do słów i czynów ministra, który usuwa ze służb wszystkich, którzy swoją służbę rozpoczynali za czasów PRL? Jak ma się to do ustawy dezubekizacyjnej, odbierającej przywileje dawnym funkcjonariuszom i ich rodzinom? Należy zatem zadać pytanie, według jakich kryteriów minister Macierewicz podejmuje decyzje, który komunista i esbek jest dobry a który zły?
  Powrót na stronę główną

Człokowie Zespołu ParlamentarnegoZobacz pełny skład Zespołu