Aktualności

 • Komu jeszcze potrzebny Smoleńsk?

  21 sierpnia 2017 r.

  W sprawie katastrofy smoleńskiej działy sie i dzieją rzeczy niepojęte. Wypowiadane są słowa nieprawdziwe, krzywdzące, szkalujące. Sądy juz czekają na wskazanie przez prezesa Kaczyńskiego winnych katastrofie, członkowie podkomisji Macierewicza nieregularnie przedstawiają mizerne efekty swojej wytężonej pracy... nad zdjęciami.

  Z drugiej strony zaś zobaczyć można, że PiS-owi powoli nie po drodze ze Smoleńskiem. Od dwóch miesięcy Jarosław Kaczyński nie był na grobie brata. Członkowie PiS zaś nie są skorzy do wpłacania na pomniki na Krakowskim Przedmieściu.

  Przeciwników budowania kapitału politycznego na grobach ofiar smoleńskich przybywa, czego przykładem są comiesięczne kontrmanifestacje w Warszawie. Tym samym skala kosztów zabezpieczeń miesięcznic i wizyt prezesa na Wawelu staje się dla PiS-owskich włodarzy niewygodna.

  Mało kto wierzy w teorie spiskowe, kult smoleński marginalizuje się, wiec może dlatego prezes Kaczyński z ulgą 10 sierpnia rozpoczął odliczanie do zakończenia comiesięcznych "aktów religijnych" paraliżujących stolicę i dzielących Polaków?
  Powrót na stronę główną

Człokowie Zespołu ParlamentarnegoZobacz pełny skład Zespołu