Aktualności

 • Czy minister obrony jest rosyjskim podwójnym agentem?

  2 sierpnia 2017 r.

  W poczytnym amerykańskim portalu thedailybeast.com (2 225 329 polubień na FB) pojawił się artykuł „Is This Defense Minister a Russian Double Agent?”, w którym Josephine Huetlin jako kolejna przedstawicielka mediów zachodnich zastanawia się nad tajemniczymi powiązaniami Antoniego Macierewicza z rosyjskim wywiadem i pyta czy minister obrony narodowej RP jest podwójnym agentem.

  Poddaje również analizie wściekłe ataki Macierewicza na Kreml poprzez jawne oskarżanie Putina o zamordowanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Mimo upływu ponad siedmiu lat od katastrofy, zakończenia jej badania, polski minister, pomimo braku jakichkolwiek dowodów, nadal stara się udowodnić tezę zamachu przeprowadzonego przez rząd Rosji.

  Autorka ww. artykułu przypomina również o rozpowszechnianych przez niego o spiskowych teoriach m. in. o rozpyleniu sztucznej mgły i kompromitujących eksperymentach na eksplodujących parówkach mających obrazować wybuch w kadłubie prezydenckiego TU-154M.

  W kontekście niejasnych powiązań Antoniego Macierewicza należy zastanowić się nad dalekosiężnymi konsekwencjami i faktycznymi motywami polityki uprawianej przez tego „nieustraszonego tropiciela” spisków, agentów i rosyjskich wpływów.

  http://www.thedailybeast.com/is-this-defense-minister-a-russian-double-agent


  Powrót na stronę główną

Człokowie Zespołu ParlamentarnegoZobacz pełny skład Zespołu