Aktualności

 • Podłość

  2 listopada 2017 r.

  Jedni piszą o ohydzie, a warto pisać raczej o podłości. Obecna władza jest podła i bezwzględna tak po ludzku, mimo, że na każdym kroku głośno wyraża swe przywiązanie do wartości chrześcijańskich. Za nic mają głosy kobiet, za nic mają protesty głodujących rezydentów, naśmiewają się z desperackiego gestu i skrajnie dramatycznej śmierci Polaka, który podpalił się na Placu Defilad w Warszawie. Za nic mają godność ludzi, którzy zginęli 10 kwietnia 2010 roku i pozostawili po sobie zrozpaczonych bliskich.

  Ilekroć Antoni Macierewicz czy Witold Waszczykowski czują potrzebę udowodnienia, że są potrzebni i niezastąpieni w obecnym rządzie, poruszają temat Smoleńska. I wciąż usiłują udowodnić, że ich bezczynność np. w kwestii wraku, to wina lub celowe działanie poprzedniej koalicji.

  Podkomisja MON, z której odszedł kolejny członek, za zadanie ma na 10 kwietnia 2018 roku przygotować raport, którym udowodniona zostanie teza o zamachu na życie Lecha Kaczyńskiego, wielkiego męża stanu, którego pomniki staną już nie tylko na Krakowskim Przedmieściu, ale i przysłonią Grób Nieznanego Żołnierza na Placu Piłsudskiego.

  Podłość i wyrachowanie obecnych polityków przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Czy dla osiągnięcia partykularnych interesów lub władzy absolutnej nie cofną się przed niczym?
  Powrót na stronę główną

Człokowie Zespołu ParlamentarnegoZobacz pełny skład Zespołu