Aktualności

 • Wszyscy zadowoleni

  9 listopada 2017 r.

  W rządzie wszyscy zdają się być zadowoleni. Uśmiech nie schodzi z ust m. in. szefowej KPRM, Pani Beaty Kempy, która w samych superlatywach wypowiada się o dokonaniach ministra Macierewicza i którego darzy bezgranicznym zaufaniem (interpelacja poselska 16215). Bo rzeczywiście jest co chwalić.

  Podkomisja smoleńska ciężko pracuje, podczas utajnionych posiedzeń, nad raportem udowadniającym zamach w Smoleńsku. Może to dla dobra suwerena, który nie musi wysłuchiwać tych piramidalnych bzdur. MON od prawie roku nie odpowiada na interpelacje poselskie, szczególnie te dotyczące niejasnych nominacji w podległych ministerstwu spółkach czy te dotyczące członków i prac podkomisji. Dodatkowo, jako jedyne, nie ujawnia kwot wydatkowanych przez urzędników resortu za pomocą służbowych kart kredytowych.

  Żołnierze WOT -„dziecka” Macierewicza - ćwiczą w prywatnym obuwiu sportowym. Armia pilnie potrzebuje nowego sprzętu, potrzebuje generałów, ale dla Macierewicza ważniejsze są utarczki ze zwierzchnikiem sił zbrojnych i strzelnice w powiatach. Również ostatnio, jako człek wielu talentów, zabrał się za politykę zagraniczną i walecznie psuje relacje z naszym najbliższym sojusznikiem, wzywając na dywanik niemieckiego attache w sprawie wyrwanych z kontekstu słów ich minister obrony.

  I wszyscy są zadowoleni…
  Powrót na stronę główną

Człokowie Zespołu ParlamentarnegoZobacz pełny skład Zespołu